• Darujem sedačku. Darujem
  • Darujem sedačku. Darujem
Darujem
Inzerát č. 111801
Poloha: 930 39 Zlaté Klasy, Slovensko
Typ: Darujem za odvoz

Upozornenie!

Nikdy neposielajte peniaze vopred. Buďte obozretní a akékoľvek podozrenie nám prosím nahláste.
Odoslať email

Inzeráty podobné - Darujem sedačku

Darujem veľký rozkladací gauč
Rozmery: š230 x h86 x v107. Dostupný hneď (sťahovanie) v Banskej Štiavnici.
04-09-2025
758 zobrazení
Darujem rohovú sedačku s možnosťou rozkładania naľ
Socialistická výroba. Zachovalá, no má známky používania. Pohodlná, vhodná na chatu.
09-11-2025
612 zobrazení
Sedacia suprava z terasy - popraskana koža
Darujem za odvoz, gauc bol par rokov na terase pri bazene. Dom sa predava a novy majitel ho nebude c...
30-05-2025
1148 zobrazení
Darujem za odvoz
Darujem za odvoz
11-06-2026
179 zobrazení
Darujem za odvoz sedaciu supravu
Darujem sedaciu supravu s kreslom za odvoz. Je zachovala, ale nefunguje rozklad. Sedaciu supravu tre...
20-06-2026
147 zobrazení
Darujem hnedú rozkladaciu sedačku s úložným pr.
DARUJEM ZA ODVOZ: Sedačka šxh 250cm X 160cm Hnedá imitácia brúsenej kože Roztahovacia, 2x úložn...
14-07-2025
721 zobrazení
Darujem fotelku
Darujem fotelku, je možné ju jednoducho rozložiť na posteľ.
16-12-2024
1508 zobrazení
Darujem za odvoz
Darujem za odvoz roskladacu sedacku
21-10-2024
1242 zobrazení
Koženková sedacia súprava
Darujem za odvoz sedaciu súpravu a konferenčný stolík. Súprava je bez úložného priestoru a nerozklad...
16-08-2025
1054 zobrazení
Rošt
Darujem za odvoz rošt na posteľ 90x195cm.
20-12-2025
482 zobrazení
Za odvoz, odber vo stvrtok
Darujem za odvoz obyvackovu sedacku odber vo stvrtok.
24-09-2025
841 zobrazení
Darujem veľký gauč za odvoz(ideálne do piatka 9.8)
Darujem použitý, ale stále funkčný gauč do ‘L’ ka s rozkladacou časťou - veľkosť gauča 190x180cm. ...
07-08-2024
1640 zobrazení
Darujem sedačku
Darujem sedačku za odvoz. Rozmery sú 220x90 cm. Sedačka je v zachovalom stave.
09-11-2025
768 zobrazení
Rezervovaná
Rezervované Darujem za odvoz sedačku. Treba odviesť čo najskôr.
09-05-2026
415 zobrazení
Darujem sedaciu súpravu
...
17-08-2024
1469 zobrazení
Darujem kreslo
Darujem koženkové kreslo. Vhodné na chatu. Šírka 90 cm, celková hĺbka 90 cm, výška 75 cm, výška sed...
18-05-2026
219 zobrazení
Darujem sedačku a dve fotelky
Darujem staršiu koženú sedačku (rozkladateľnú s pevnou konštrukciou) s dvoma kreslami . Odvoz (Kamen...
13-04-2025
1356 zobrazení
Rohová sedačka rozkladacia s úložným
Darujem za odvoz rohovú rozkladaciu sedačku s úložným priestorom. Sedačka je používaná, ale stále fu...
16-05-2026
350 zobrazení
Darujem sedaciu súpravu
Darujem sedačku + 2 kreslá + 2 taburetky.
12-09-2025
883 zobrazení
Darujem sedacku
10rocna, funkcna, treba dat vytepovat, jeden sev rozparany. Vysuvna postel plus vysuvny vozik. Da sa...
22-07-2026
172 zobrazení